منوی اصلی

vor1

ما 499 مهمان آنلاین داریم
تعداد بازدید ها : 1308534
صفحه نخست
شركت آب و فاضلاب روستايي خراسان رضوي؛ دستگاه اجرايي برتر استان در ارزشيابي استانداري(24/12/90) چاپ فرستادن به ایمیل
تعداد بازدید 942   
سه شنبه, 23 اسفند 1390

90-370

  از سوی مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان رضوی، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان به عنوان دستگاه اجرایی برتر استان در ارزشیابی کیفی و کمی استانداری شناخته شد.

    به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، محمدحسن واحدی با اعلام این خبر افزود: در جمعبندی بازدید کارشناسان این دفتر از 1743 پروژه استان، شرکت آبفار خراسان رضوی با 5951 امتیاز، دستگاه اجرایی برتر استان در ارزشیابی کیفی و کمی پروژه ها بوده است.

  مدیرکل دفتر فنی استانداری اظهار داشت: پیشرفت فیزیکی اجرای پروژه ها نیز در شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی تا دی ماه سال جاری بیش از 47 درصد از میانگین استان بیشتر بوده و از این بابت نیز دستگاه اجرایی برتر استان می باشد.

 

 

شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی

شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی | شركت آب و فاضلاب روستايي خراسان رضوي؛ دستگاه اجرايي برتر استان در ارزشيابي استانداري(24/12/90)

پرتال سازمانی راژمان

Rajman Enterprise Portal

پورتال سازماني راژمان

پرتال سازماني شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی
Template url : http://www.abfar-kh.ir/portal/ از سوي مديركل دفتر فني استانداري خراسان رضوي، شركت آب و فاضلاب روستايي استان به عنوان دستگاه اجرايي برتر استان در ارزشيابي كيفي و كمي استانداري شناخته شد. پرتال سازماني راژمان پرتال سازماني راژمان
پرتال سازماني شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی قدرتمند شده با پرتال سازمانی راژمان و پیاده سازی شده توسط شرکت سازه های اطلاعاتی راژمان
طراحی و پیاده سازی قالب: طراحي قالب هاي حرفه اي وب سايت